spacer CO NÁS ČEKÁ TENTO TÝDEN

9. ROČNÍKY - PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY

INFORMACE 21.5.2020 - Celodenní odstávka elektřiny
na pracovištích škol, ulice Komenského, Svobodova, Zahradní

INFORMACE Přijmeme do školy školního psychologa s úvazkem 0,5.
Nástup ihned, popřípadě dle dohody.
V případě zájmu kontaktujte ředitelství školy.

INFORMACE Přijmeme do školní jídelny vyučenou kuchařku.
Nástup dle dohody. Informace u vedoucí ŠJ
na tel. 556 411 512.

ÚŘEDNÍ DESKA

22.04.2020 | ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání naleznete ZDE

Mgr. Hana Bajnárková,

03.03. 2020 | KORONAVIRUS - doporučení k aktuální epidemiologické situaci

Vážení zákonní zástupci dětí a žáků,
v návaznosti na jednání Bezpečnostní rady Moravskoslezského kraje dne 2. 3. 2020 a v návaznosti na doporučení k aktuální epidemiologické situaci vydané Krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje v Ostravě, jak postupovat při návratu z rizikových oblasti Itálie, Vám zasíláme několik zásadních doporučení a opatření, jejichž naplňování má za cíl snížit možnost přenosu nákazy mezi obyvateli v kraji.
V zájmu předběžné opatrnosti vzhledem k až čtrnáctidenní inkubační době nového KORONAVIRU a s ohledem na zvýšený pohyb žáků škol, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců škol v době probíhajících jarních prázdnin v oblastech s vyšším výskytem nákazy, vás žádáme o důsledné dodržování následujících doporučení pro školy a školská zařízení na území Moravskoslezského kraje:

Apelujeme na zákonné zástupce nezletilých dětí a žáků, kteří pobývali v oblastech se zvýšeným výskytem nákazy, aby po dobu 14 dnů po návratu z této oblasti preventivně do školy či školského zařízení nezletilé děti a žáky neposílali a zůstali v domácí karanténě.

Žádáme tímto, aby toto oznámili vedení školy či školského zařízení a současně omezili kontakt s lidmi na minimum. Neúčast z tohoto důvodu ve vzdělávání bude dětem a žákům omluvena.

Doporučujeme veřejnosti, aby omezila přístup do prostor, v nichž se realizuje činnost školy či školského zařízení na nezbytné minimum. Dbejte na zvýšenou hygienu.

Děkujeme za spolupráci a za respektování uvedených doporučení.
Buďme, prosím obezřetní, nevyvolávejme však paniku.

Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě (KHS MSK) vydala obecné doporučení, jak postupovat při návratu z rizikových oblastí Itálie, kterými aktuálně jsou: Emilia-Romagna, Lombardie, Piedmont a Veneto.

Plné znění obecného doporučení najdete ZDE

08.07. 2019 | Nabídka na odkoupení vyřazeného majetku

INFO Vyřazení majetku 2019 - nad 5000 Kč

Vyřazení majetku 2019 - do 5000 Kč

08.07. 2019 | Stanovení výše úplaty v MŠ a ŠD

INFO Dodatek č. 3 Stanovení výše úplaty v mateřské škole

Dodatek č. 5 Stanovení úplaty ve školní družině

08.07. 2019 | Výběrové řízení č.2/2019: Rekonstrukce plynové kotelny v ZŠ Komenského 854/2, Bílovec

INFO Dovolujeme si Vás vyzvat k vypracování cenové nabídky na realizaci stavebně - montážních prací na akci „Rekonstrukce plynové kotelny v ZŠ Komenského 854/2, Bílovec“.

Zadávací podmínky

Projektová dokumentace

29.05. 2019 | Výběrové řízení č.1/2019: Rekonstrukce plynové kotelny v ZŠ Komenského 854/2, Bílovec

DEN ZEMĚ Dovolujeme si Vás vyzvat k vypracování cenové nabídky na realizaci stavebně - montážních prací na akci „Rekonstrukce plynové kotelny v ZŠ Komenského 854/2, Bílovec“.

Cenová nabídka bude zpracována dle zadávacích podmínek ze dne 15.5. 2018.

Zadávací podmínky

Projektová dokumentace

!!! TOTO VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ BYLO ZRUŠENO !!!